24.04.2018 10:29:00
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Mrňka a.s.

Mrňka a.s. - tradice a profesionalita

Firma byla založena v roce 1991 panem Bohumírem Mrňkou. Po šestnácti letech firma pokračuje ve své činnosti jako akciová společnost pod názvem Mrňka a.s.

Společnost Mrňka a.s. patří k předním tuzemským výrobcům dřevěných oken, vstupních dveří a garážových vrat. Úspěšnost firmy dokazuje zásadní navýšení výrobních kapacit, ke kterému přispěla rekonstrukce výrobních prostor a jejich rozšíření do nové části vybudované v souladu s nejnovějšími technickými a technologickými požadavky. Společnost nabízí výrobky vysoké technické i estetické kvality. Ty jsou díky použitým materiálům a způsobu výroby příjemné pohledově i na dotek. Na objektech působí přesvědčivě, komfortně. Technickou kvalitu dokládají příslušné certifikáty vydané akreditovaným certifikačním orgánem.

Okna a dveře se značkou Mrňka a.s. se stále častěji stávají součástí prestižních staveb, ať již se jedná o rekonstruované hotely v centru Prahy, Brna i Ostravy nebo o komplexy nových luxusních rezidencí. Časté jsou dodávky oken a dveří na budovy v historických centrech měst, kde je kladen zvýšený důraz na zachování původního vzhledu budov.      O kvalitě výrobků svědčí skutečnost, že jimi své rezidence vybavila řada osobností ze sportovní, podnikatelské či umělecké elity.